Kandebakkevej 13A og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Skagen - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skagen. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Skagen er der for nylig kommet to interessante boliger til salg.

På Kandebakkevej 13A i Kandestederne findes et charmerende fritidshus til prisen af 3.750.000 DKK. Boligen dækker et areal på 111 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Den ligger på en rummelig grund på 2.016 kvadratmeter, hvilket giver masser af plads til udendørs aktiviteter.

Den anden valgmulighed er den rummelige villa på Iver Christensensvej 32 i Skagen. Dette hus strækker sig over 183 kvadratmeter og indeholder 6 rum, perfekt til større familier. Ejendommen er vurderet til en pris på 2.995.000 DKK og er beliggende på en 814 kvadratmeter grund, der giver gode muligheder for havearbejde og udendørs liv.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga