Den 30. januar kl. 19.00 til 21.15 åbner Klitrosen i Skagen dørene for en helt særlig aften med klarsynsdemonstration. De to clairvoyante medier, Susanne Bøg og Gitte Raun, vil med humor og empati bringe beskeder fra den åndelige verden til publikum.
Susanne og Gitte har siden barndommen haft evnen til at kommunikere med den åndelige verden og er i dag uddannede clairvoyante medier. De vil under arrangementet give publikum mulighed for at stille spørgsmål og modtage beskeder fra kære afdøde.
En aften med humor og kærlighedAftenen er ikke blot en mulighed for at få kontakt med den åndelige verden, men også en oplevelse fyldt med humor og kærlighed. Susanne og Gitte ser frem til at byde alle velkommen til en uforglemmelig aften.
Praktisk information
Dato: Torsdag 30. januar 2025
Tid: Kl. 19.00-21.15
Sted: Klitrosen, Markvej 121A, 9990 Skagen
Entré: 200 kr
Målgruppe: Alle
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her